קונסרבטוריון עירית

קונסרבטוריון עירית

  ברוכים הבאים לקונסרבטוריון עירית זכרון יעקב

  הקונסרבטוריון נוסד בשנת 1998 ע"י עירית גלזר ז"ל במהלך שנים אלו ובמשך 20 שנה היה במעמד מרכז המוסיקה . מאז שנת 2015 בניהולה של המוסיקאית חפציבה זר אביב זכה למעמד ולהכרה של קונסרבטוריון בפיקוח משרד החינוך .

  המושג "קונסרבטוריון", במובן של בית-ספר למוסיקה, מקורו בבתי היתומים באיטליה/ונציה של המאה ה- 16, שם זכו החוסים גם לחינוך מוסיקלי. מוסיקאים בעלי שם הכשירו תלמידים גם בחצרות אצילים ומלכים. הקונסרבטוריונים המודרניים והאקדמיות למוסיקה הופיעו במאה ה-18 ומשמשים מאז כמוסדות הכשרה למוסיקאים מקצועיים.

  כחלק ממורשת מפוארת זו, הקונסרבטוריון שלנו אמון על חינוך מוסיקלי איכותי והעשרה מקיפה בתחום . לצד שיעורי נגינה פרטניים בכל כלי הנגינה לילדים צעירים , בני נוער ומבוגרים ,מתקיימים שיעורי תיאוריה, פיתוח שמיעה וקומפוזיציה , וכן בקונצרטים כלליים וכיתתיים .בכל מסלולי הלימוד השונים ניתנת לתלמידים גם ההזדמנות לנגן בצוותא, במסגרות של הרכבים קאמריים ותזמורתיים, המקיימים חזרות בכל שבוע ונפגשים במרוצת שנת הלימודים בכנסים ובאירועים מוסיקליים ייחודיים.

  מורי הקונסרבטוריון הם מטובי הנגנים בישראל מדופלמים ומסורים. להם ניסיון עשיר בהוראה בהדרכה ובטיפוח נגנים החל מצעירים בתחילת דרכם ועד למתקדמים ביותר. חלקם הגדול עוסק גם בנגינה בתזמורות או בהרכבים קאמריים ידועים בארץ ובעולם.

  קונסרבטוריון זכרון הוא משפחה מוסיקלית אחת מלאת אהבה

  בימים אלה בשל הקורונה מתקיימים חלק מהשיעורים בזום