דבר מנהלת מח' מחול

הורים ותלמידות יקרים,

אנו בפתחה של שנת הלימודים החדשה ואיתה גם פתיחה חגיגית של שנת המחול במרכז המחול 'זמארין'.

בתקופה העמומה בה אנו מצויים, צוות מרכז המחול עושה את המיטב להתאים את מהלך העבודה לכל תרחיש בתנאים המורכבים. אנו נעשה הכל להוות עוגן ובית עבור הבנות, ללוות, ללמד, לשכלל , להעצים, לתמוך, לקדם ולהובילן למקום של מצוינות בכל התחומים.

אנו מזמינים אתכם לשבת בנחת על האתר של מרכז המחול, להבין לעומק את מערכת השיעורים של ילדכם. המערכות מותאמות ע"פי גיל והן נבנו תוך חשיבה מעמיקה על היעדים לכל שכבה, כך גם קוד הלבוש לכל שיעור. מכירה מוקדמת תתקיים ברביעי ה - 6/10 ועל כך יצא פרסום בנפרד באתר ולתלמידות.

אנו נערכים לפתיחה מלאה וסדירה ככל האפשר בכפוף להנחיות משרד החינוך. אנא הקפידו לשמור ולהזכיר לילדות את ההנחיות: עטית מסיכה, היגיינה אישית, שמירה על מרחק ככל שניתן. ציידו את הילדות בבקבוק מים אישי ואלכוג'ל אישי. זה הזמן להזכיר שמי שאינה חשה בטוב, לא מגיעה לשיעורים ונשארת לנוח בביתה.

אנו לקראת תקופת החגים ומפגשים משפחתיים. חשוב להקפיד על ערבות הדדית קהילתית ולנקוט במשנה זהירות, כל זאת על מנת לשמור על בריאות הבנות ולהימנע מבידודים מיותרים.

אנו רואות בכם ההורים שותפים מלאים לדרך. נמשיך לצעוד יחד ולקבל בסבלנות ובהבנה את המצב. בימים מורכבים אין ברכה טובה יותר מעשייה, מתנועה ומתשובה והזנה לנפש.

בברכת שנת מחול פורייה, בריאות איתנה והשראה השראה השראה,

צוות מחול זמארין 

מנהלת מח' מחול - דפנה גזית                מנהלת אומנותית - ענבל ביי