אירועים

מופע: חלילים ורוח

האירוע ייחל בעוד:
על האירוע:

חלילים ורוח
מופע ● השראה ● חוויה

סדרת שישי תרבותי מהקלאסי ועד מוסיקת עולם 
בזכרון יעקב
בהנחיית אמנית החלילים חפציבה זר אביב
בליווי הפסנתרן איגור אוסטרובסקי


הקונצרט הקרוב:
שישי, 6/5/22 בשעה 11:00
אולם זמארין, רח' השירה 5 זכרון יעקב

לרכישת כרטיסים לחצו כאן

או בהודעת ווטסאפ 050-6389189

להגיע לבילוי תרבותי חוויתי בעיירה הציורית זכרון יעקב ולהאזין מקרוב לצליליה של חפציבה, אמנית חלילים בינלאומית, מנטורית לתודעה חיובית ומרפאה בצלילים.
זהו מסע על-זמני החוצה תרבויות אל נבכי מוסיקת החלילים מקלאסי ועד עולם.
חוויה רוחנית ריגשית מלאת רוגע והשראה המתובלת במסרים מעצימים ותובנות גבוהות מעולמות המיינדפולנס והרוח.

חפציבה זר אביב, מוסיקאית – מהחלילניות הסולניות המובילות בישראל מביאה את הקול המרפא האקזוטי ואת קולם של החלילים, יוצרת אצל המאזין זכרון קדום ומרטיטה את הלבבות עם היופי הנשגב והנשמה הספיריטואלית החודרת של החלילים.
חפציבה, בעלת תואר ראשון בחינוך מוסיקלי ותואר שני בהנחיית קבוצות וטיפול באמנויות, מרחיבה את התודעה ושוזרת את הקונצרטים שלה במסעות בדמיון בהשראת סיפורי חליל עתיקים ותובנות גבוהות.
היא החלה את הקריירה שלה כחלילנית קלאסית, משם חזרה אל המוסיקה שינקה משורשיה המשפחתיים המזרחיים, מותחת גשרים מוסיקליים מרתקים בין העולמות.

האמנית מלאת הכאריזמה שמנגנת על יותר מעשרים סוגי חלילים הופיעה באולמות תרבות ומקומות רבים בארץ ובעולם. מניו יורק באולם הקרנגי הול היוקרתי בו הגישה רסיטל משלה וכל הדרך לקונצרטים על הסיינה בצרפת ובפריז. במופע פתיחת הפסטיבל של סקופיה מטעם משרד החוץ וכסולנית החימום של להקת הדיפ פרפל העולמית.

את המוסיקה שלה ינקה מסיפורי אימא שלה שהייתה זמרת ורועת צאן בתימן ומהתפילות המסורתיות של אביה כחזן באלגי'ר.
חפציבה הוציאה לאור עד כה 7 אלבומי חלילים בז'אנרים שונים שהושמעו רבות ברדיו ומושמעים כיום ברשתות הסטרים הבינלאומיות כמו ספוטיפיי או אפל מיוזיק.