אירועים

יום המעשים הטובים

האירוע ייחל בעוד:
על האירוע:

יום המעשים הטובים בזכרון יעקב 

יום מעשים טובים מטעם עמותת רוח טובה – יום שיא לעשיית טוב כל השנה, יוזמה אשר מקדמת את הקשר הקהילתי, מגדילה ערבות הדדית ומרחיבה מעגלי התנדבות.
ביום מעשים טובים כולם שותפים: נשים וגברים, צעירים ומבוגרים, כולם מתלכדים כגוף אחד, למטרה המשותפת של עשיית טוב למען האחר והסביבה. המיזם חצה גבולות והפך לגורם בינלאומי מאחד בזכות הפשטות שבו ובשל היכולת של כל אחד להתחבר אליו ולקחת חלק ביוזמה. גם תושבי זכרון יעקב מצטרפים אל מיליוני האנשים ואלפי הארגונים ברחבי העולם מעורבים ביום הזה ליצור שינוי חיובי בסביבתם.

אתם מוזמנים לקחת חלק בפרויקטים השונים:

יום שלישי 16.3 

* 9:00 - 12:00 יצירת גינה קהילתית במועדון נוער וקהילה (ברמת צבי) על ידי מועדון קשישות ועל ידי מתנדבים ממחלקת התנדבות דל הרווחה.

* 14:00 - 17:00 יצירת ספסלי חברות במועדוניות ילדי רווחה, זהו שיתוף פעולה של מחלקת הרווחה עם בית המלאכה הקהילתי שיבנו את הספסלים ויחד עם הילדים יצבעו וירכיבו אותם. תוך כדי הפעילות מתנדבי בית המלאכה יעבירו פעילות בנושא חברות רעות ואהבה.


* עמדות יום המעשים הטובים מול שופרסל ומגה - חניכי תנועות נוער יעמדו מול הסופר ויחלקו כרטיסי גירוד של מעשים טובים.
* יוזמה של תלמידי תיכון, מגמת של"ח - שיתוף פעולה בין התלמידים לבית המלאכה הקהילתי: כחלק מיום של"ח שלהם יצרו יוזמות קהילתיות ויעשו סדנא בבית המלאכה.יום שישי 19.3 

הקמת גינת הסובלנות והפרפרים בזכרון יעקב

9.00 שתילה בגינה
10:00 - 14:00 התכנסות
טקס במעמד ראש המועצה
מתחם אמנות בני נוער, הופעות, מוזיקה, סופקן ואוירה נפלאה

הכניסה חופשית לבעלי תו ירוק, בהרשמה מראש. לפרטים לחצו כאן
לפרטים נוספים, הצעות ויוזמות, ניתן לפנות לטל: 054-2859359

 

אירוע נגיש למוגבלים בתנועהאירוע נגיש למוגבלים בשמיעה
לחץ למילוי פרטים וקבלת מידע נוסף:
שם: מייל:
טל: