מחול צעיר (כיתות א' - ו')

המסלול הצעיר מיועד לגילאיי כיתות א'-ו'. במסלול זה, ייחשפו התלמידים לראשיתה של שפת המחול על שלל גווניה. תכנית הלימודים מציעה בלט קלאסי, אופי, מחול מודרני, ג'אז , מחול ישראלי עכשווי, פולקלורף מחול צועני היפ הופ ועוד...  תכנית הלימודים במסלול הצעיר, מותאמת לגיל התלמידים לפי שלבי התפתחות הפיזיים והמנטליים. בשיעורי המחול לגיל הצעיר, אנו ניתן דגש על בניית השרירים, גמישות, יציבה נכונה והצגת מושגים בסיסיים בטכניקות השונות. כמו כן, נעבוד על מוזיקליות והתפתחות יצירתית. 

בתום המסלול הצעיר, ניתנת האפשרות ללימודי המשך במחול הבוגר, המציע תכניות מקצועיות לתלמידים המעוניינים להמשיך לצלול לעומק אמנות הביצוע והפרפורמנס בטכניקות המחול השונות. תכנית הלימודים מאפשרת לתלמידים לעמוד מול חוויות של הצלחה אל מול תסכול, ללמוד כמה הם מסוגלים לעמוד באתגרים ולפתח תחושת ערך עצמי ובטחון. התלמידים רוקמים חברויות משמעותיות ובונים יחד מערכת תמיכה חמה ואוהבת ההופכת את מרכז המחול עם השנים לבית שני. 

השיעורים עבור גילאים אילו :בלט קלאסי , ג'אז , מודרני, להקות , צועני, היפ הופ , אופי ועוד...

להצטרפות לקבוצת ווטסאפ הודעות שקטה מחול זמארין יסודי לחצו כאן

למעבר לרישום מרובה חוגים לחצו כאן

מחול צעיר (כיתות א' - ו')
    • בלט קלאסי א-ב L1
      בלט קלאסי א-ב L1

      בלט קלאסי א-ב L1 ימי ראשון 17:00-18:00 , כיתות א'-ב' , סטודיו 2 מורה: ענבל ...

      לפרטים נוספים
    • בלט קלאסי ג'-ד' L2
      בלט קלאסי ג'-ד' L2

      בלט קלאסי ג'-ד' L2 ימי ראשון 16:00-17:00 , כיתות ג'-ד', סטודיו 2 מורה: ענבל ...

      לפרטים נוספים
    • בלט קלאסי ה'-ו' L3
      בלט קלאסי ה'-ו' L3

      בלט קלאסי ה'-ו' L3 ימי ראשון 18:00-19:00 , כיתות ה'-ו' , סטודיו 2 מורה: ענבל ...

      לפרטים נוספים
    • ג'אז לירי ה'-ו'
      ג'אז לירי ה'-ו'

      ג'אז לירי ה'-ו' ימי חמישי 18:30-19:30 כיתות ה'-ו' סטודיו 1 מורה:בר ...

      לפרטים נוספים
    • היפ הופ - יסודות א'-ג'
      היפ הופ - יסודות א'-ג'

      היפ הופ - יסודות א'-ג' ימי חמישי 16:30-17:30 , כיתות א'-ג' , סטודיו 2 מורה: ...

      לפרטים נוספים
    • היפ הופ ד'-ו'
      היפ הופ ד'-ו'

      היפ הופ ד'-ו'  ימי חמישי 17:30-18:30 , כיתות ד' - ו' , סטודיו 2 מורה: גל ...

      לפרטים נוספים
    • הלהקה הייצוגית צעירה כיתות ה-ו
      הלהקה הייצוגית צעירה כיתות ה-ו

      הלהקה הייצוגית הצעירה - זכרון יעקב  מדריכה ראשית: טליה ...

      לפרטים נוספים
    • להקת ניצנים ג-ד
      להקת ניצנים ג-ד

      להקת ניצנים ג'-ד' מדריכה ראשית: טליה מימון  ימי שני 16:00-17:00 ...

      לפרטים נוספים
    • להקת תותים א-ב
      להקת תותים א-ב

      להקת תותים א'-ב' מדריכה ראשית: טליה מימון  ימי שני 17:00-18:00 סטודיו ...

      לפרטים נוספים
    • מחול יצירתי כיתה א'
      מחול יצירתי כיתה א'

      מתחילים לרקוד בספטמבר :) מחול יצירתי - צעדים ראשונים בעולם המחול ...

      לפרטים נוספים
    • מחול מודרני - א'-ב'
      מחול מודרני - א'-ב'

      מחול מודרני א-ב  ימי רביעי 16:15-17:15 , כיתות א' - ב' סטודיו 2 מחול ...

      לפרטים נוספים
    • מחול מודרני ג'-ד'
      מחול מודרני ג'-ד'

      מחול מודרני ג'-ד' ימי רביעי 18:15-19:15 , כיתות ג' - ד' סטודיו 2 מחול ...

      לפרטים נוספים
    • מחול מודרני ה'-ו'
      מחול מודרני ה'-ו'

      מחול מודרני ה'-ו' ימי רביעי 17:15-18:15 , כיתות ה'-ו' סטודיו 2 מחול ...

      לפרטים נוספים
    • מחול צועני א'-ג'
      מחול צועני א'-ג'

      מחול צועני א'- ג' ימי שלישי 16:30-17:30 כיתות א'-ג' סטודיו 2 מחול ...

      לפרטים נוספים
    • מחול צועני ד'-ו'
      מחול צועני ד'-ו'

      מחול צועני ד'-ו' ימי שלישי 17:30-18:30 כיתות ד'-ו' סטודיו 2 מחול ...

      לפרטים נוספים