חוגים בצהרונים

חוג "חוויה בתנועה" של יעל שפר מטרת החוג היא לפתח את החשיבות של "חינוך לתנועה" ואורח חיים בריא. יעל והילדים יצאו למסע במהלך השנה בו הם יכירו את גופם והיכולות שלהם, ישפרו את יכולות שיווי המשקל, ויסות הכח והתמצאות במרחב האישי והכללי.
 
חוג התיאטרון מבית "בבזזה" של אורלי גרוסמן. החוג משלב תיאטרון בובות וסיפור תוך השמת דגש על ערכים חיזוק ערכי תרבות, הקשבה וכבוד הדדי,פיתוח יצירתיות ודמיון, חשיפה לדילמת קבלת השונה, פיתוח כישורים חברתיים.
 
חוג תנועה וריקוד מבית "פלאלנד" של הילית חזום, מפגיש את הילדים עם עולם התנועה והריקוד. הילדים לומדים להכיר את גופם באמצעות משחקי תנועה וקצב ומפתחים את חוש הקצב, הקואורדינציה, הגמישות, עידון התנועה, מרכז הגוף, הביטחון העצמי, יכולת ריכוז, כח ותפיסה מרחבית.
 
החוג מפגיש את הילדים עם מיה מאור המפעילה ו"פיחק'ה הפח", פח המיחזור המיוחד המעביר דרך סיפורים ייחודים את המושגים השונים הקשורים לבעיית הפסולת: שימוש חוזר, מיחזור, צרכנות ירוקה, פסולת רעילה ועוד. במהלך המפגש הילדים הופכים שותפים פעילים בהעברת הסיפור באמצעות אמצעי המחשה מחומרי מיחזור.
 
ליאונרדו טאיקוונדו
טאיקוון-דו הינו אומנות, מדע וספורט. במסגרת החוג לומדים הילדים תרגילים שונים של הגנה עצמית באמצעות משחקים המפתחים, זריזות ויכולת מוטורית ומשפרים יכולת ריכוז וקואורדינציה.
 
חוג סיפור בתנועה מציג מפגש בין עולם התנועה ועולם ספרות הילדים. במסגרת החוג פוגשים הילדים את רינת פוד לוי אשר מספרת סיפור באמצעות אביזרי תנועה ומוזיקה, ומפעילה את הילדים בתנוחות יוגה שונות בהשראת הסיפור . החוג מעשיר את החוויה של הילד ויכולתו לבטא את עצמו ואת רגשותיו.

חוג ספורט

חוג פעילות ספורטיבית בו הילדים באמצעות משחקים ומשימות עובדים על פיתוח מערכת התנועה וחושים, חיזוק הגוף ופיתוח קואורדינציה, העלאת הביטחון העצמי.