עמוד אירועים

יום: מוצ"ש
שעה: 20:30

טרום בכורה: אהבה מריקוד ראשון

 
סנדרה עדיין מאוהבת בבעלה ולא מסוגלת להתנתק מחייה הקודמים, אך שיחת טלפון מבעלה שמספר לה בהתרגשות שמסמכי הגירושין מוכנים והוא עובר לגור עם חברתו החדשה מבשרים לה שאין ברירה והיא חייבת לקחת את עצמה בידיים. עם קצת עזרה מאחותה, שלא בוחלת בנקיטת תחבולות שונות, היא מוצאת את עצמה יוצאת לדייט ראשון ורוקדת ריקוד בצמוד לאינסטלטור, שבמהרה מתגלה כמחזר רומנטי, אדם מקסים שכמותו עוד לא הכירה.
החיים נראים לפתע יפים ומלאי עניין, ואף על פי שהבת שלה לא מבינה למה היא לא מנסה לחזור לאבא שמעד ״מעידה קטנה״, ולהתקרב מחדש למשפחה הישנה ולנכד האהוב, סנדרה מגלה שהיא חייתה בתוך עולם סגור ומשעמם עד היום. הלהקה של המועדון מוזמנת לתחרות ריקודים ברומא, והשמיים הם הגבול.
אבל אז החיים מכינים לסנדרה הפתעה מכיוון לא צפוי, שעשויה לשנות את החיים בשנית ולגרום לה לחזור לחייה הישנים.
 
במאי: ריצ׳רד לונקריין – זוכה פרס האמי (ווימבלדון, ניו-יורק סיפור אהבה, האחד והיחיד, הבית באומבריה)
תסריט: מג לאונרד, ניק מורקרופט
צלם: ג׳ון פרדו
עורך: ג׳וני דוק
הפקה: אנדרו ברג, מג לאונרד, ניק מורקרופט, גו׳ן סקש
בריטניה, 111 דקות
בכיכובם של: המועמדת לאוסקר אימלדה סטונטון (שקספיר מאוהב, הארי פוטר ומסדר הפוניקס), טימותי ספאל (מר טרנר – זוכה בפרס השחקן הטוב ביותר פסטיבל קאן, מועמד ל- 2 פרסי BAFTA), סיליה אימרי (מלון מריגולד האקזוטי), ג׳ואנה למליי (הזאב מוול סטריט).
 
מן הביקורת:
טימותי ספאל מדהים. סרט שיגרום לכם לצחוק וגם לבכות. יוצא מן הכלל ! Woman & Home
צות שחקנים יוצא מן הכלל ! Mature Times
סרט השנה שיחמם לכם את הלב ! OK!
סרט חם מלא בהומור. אם בנים יכולים לרקוד בלט, קשישים יכולים לעשות הארלם שייק. יוצא מן הכלל! Thefilm.blog
 כש״ליידי״ סנדרה אבוט מגלה שבעלה מזה 40 שנה מנהל רומן מהצד עם חברתה הטובה ביותר, היא נמלטת מחייה הבורגנים, ומביתה המפואר אל בית אחותה, ביף, אותה היא לא ראתה כבר שנים רבות. השתיים שונות האחת מהשניה. סנדרה המרובעת נדהמת לגלות שאחותה יוצאת לדייטים, רוקדת בקבוצה במועדון הקהילה, והשיא נגיע בדמות החבר הטוב ביותר שלה, שהוא, איך להגיד... אינסטלטור.