שני 20:30

שירת הנשמה – מופע מוסיקלי

ראשון 20:00

רביעיית כרמל: תכנים נסתרים

רביעיית כרמל: תכנים נסתרים
שני 20:30

בין ארץ לשמים מופע מיוחד בסימן יובל לשחרור ירושלים

רביעי 20:00

סינמה דוקו: בגרות

הקרנה ומפגש עם הבמאי, מתן יאיר
שני 20:30

רוגע פנימי + לב נקי = נפש שמחה

חמיש 20:00

קונצרט קיץ חגיגי

תזמורת המושבות בניצוחו של עומר פרנקל
רביעי 20:00

מפגש אישי עם נועה ירון - דיין

שירה גאולה מול הר סיני
רביעי 20:00

שייקה

החיים הנסתרים של שייקה אופיר
שלישי 17:00

הצגה טיול לילי

שלישי 17:00

פיית המרציפן

שלישי 17:00

הסנדביץ' הרעב

שלישי

מעיל הפלאים

חמישי 19:30

ט"ו באב – חגיגת מוסיקה יהודית במדרחוב זכרון יעקב

חגיגת מוסיקה יהודית במדרחוב ב15.8.19
שני 20:30

פלוגת האלוקים

הקרנת סרט ומפגש עם יוצרת הסרט אביטל רייכנר
31/10/2017 שלישי 20:00

מעבר לקשת עם רביעיית כרמל שאלה של סגנון

13/06/2017 רביעי

מעבר לקשת עם רביעיית כרמל תווים ספרותיים חלום וזכרון

15/01/2017 שני 17:30

קונצרטים לילדים בלשי המוסיקה עם רביעיית כרמל

המלך שוב צוחק הצגה מוסיקלית לגילאי 6-4
מוצ"ש 21:00

חקירה חוזרת בעניין מותו המוזר של אנרכיסט מפוקפק מוצ"ש

חמישי 20:00

משפחה בטרנס ומפגש עם הבמאי אופיר טריינין

הסרט הוא הזוכה הגדול של פסטיבל דוק אביב 2018
מוצ"ש 20:30

טרום בכורה: אהבה מריקוד ראשון

חמישי 20:00

אורי זוהר חוזר

סינמה דוקו
שלישי 17:30

שועלון מחפש חברים

הצגת ילדים לגילאי 4-7
מוצ"ש 20:30

היורשת - הצגת מנויים מוצ"ש

הצגת מנויים מוצ"ש
רביעי 17:30

שמונה בעקבות אחד לגילאי 8-12

לגילאי 8-12
חמישי 20:30

השקר - הצגת מבוגרים יום חמישי

קומדיה חדשה של גאון הקומדיה הצרפתית
מוצ"ש 20:30

השקר - הצגת מבוגרים מוצ"ש

קומדיה חדשה של גאון הקומדיה הצרפתית
חמישי 20:30

האחרים הצגות מנויים יום חמישי

מחזה מריר ומרגש על יוצאי הדופן
רביעי 17:30

עלי באבא ו 40 השודדים

מעשייה מסיפורי אלף לילה ולילה
שלישי 17:30

לציונה יש כנף אחת

מתאים לגילאים 4-7
מוצ"ש 20:30

האחרים הצגות מנויים מוצאי שבת

מחזה מריר ומרגש על יוצאי הדופן
מוצ"ש 20:30

טרום בכורה: הספר הירוק | Green Book

פסטיבל טורונטו 2018 זוכה פרס בחירת הקהל לסרט הטוב ביותר
שלישי 17:30

האף של ואן גוך

מתאים לגילאים 4-7
רביעי 17:00

האחים רייט

האחים רייט לגילאי 8 עד 12
חמישי 17:30

המלך שוב צוחק

בלשי המוסיקה עם רביעיית כרמל
מוצ"ש 20:30

עושה כרצונו - הצגת מבוגרים מוצאי שבת

מחזה מקורי על פי ספרה של אסתי וינשטיין
חמישי 20:30

עושה כרצונו הצגת מנויים ימי חמישי

מחזה מקורי על פי ספרה של אסתי וינשטיין
שלישי 17:30

הכוכבים של סבא

ילדים מגלים את ערכה של חברות
רביעי 17:30

רובינא האגדה

סיפורה של הילדה חנה רובין
ראשון 17:30

בלשי המוסיקה עם רביעיית כרמל

נצא להרפתקה של צלילים ומצלולים
שלישי 17:30

שקשוקה ושוד הלימונים הגדול

שקשוקה יוצאים בעקבות החשוד העיקרי
רביעי 18:30

עלי באבא ו 40 השודדים

מסיפורי אלף לילה ולילה
שלישי 17:30

אריה הספריה

הצגה אריה הספריה
ראשון 20:00

קונצרט תזמורת המושבות הישראלית

קונצרט תזמורת
חמישי 20:30

חקירה חוזרת בעניין מותו המוזר של אנרכיסט מפוקפק חמישי

חמישי 20:30

הזוג המוזר הגרסה הנשית חמישי

קומדיה גאונית ופרועה של מלך הקומדיה האמריקאית
מוצ"ש 20:30

טרום בכורה: יולי

דרמה מוזיקלית מקובה
חמישי 20:00

סינמה דוקו: מוייסרים ומפגש עם הבמאית: דלית קימור

הסרט יוקרן בשפה האנגלית עם כתוביות בעברית. ישראל 2018
רביעי 20:00

ארמי אוף לאברז בארץ הקודש

להקת הפופ השבדית "ארמי אוף לאברז"
רביעי 20:00

סינמה דוקו: טהורה לעד

סיפור על פוליטיקה, על כסף ועל זהות
רביעי 19:00

קונצרט אביב חגיגי

קונצרט אביב חגיגי
שני 19:30

חידון התנ"ך היישובי

24/03/2018 חמישי 20:30

כטוב בעיניכם

עלילת המחזה "כטוב בעיניכם" מתרחשת ביער קסום.
26/07/2017 ד 20:30

אחרי הסערה

יום ד' 26.7 בשעה 20:30 מחיר: 40 ש"ח
15/06/2017 ה' 20:30

הרקדן

סיפור חייו של רקדן הבלט הצעיר והמוערך, סרגיי פולונין, מילדותו באוקראינה, דרך לימודיו באקדמיה המלכותית לריקוד באנגליה, המשבר האישי בחייו, ההתגברות עליו...
28/06/2017 רביעי 19:00

קונצרט גאלה חגיגי לציון 20 שנה לקונסרבטוריון עירית זכרון יעקב

במעמד ראש המועצה מר זיו דשא ניצוח: שירי כהנא ניצוח מקהלה: אלה מדינה הפקה והנחיה: חפציבה זר אביב כרטיסים : 20 ש"ח במכירה מוקדמת באתר 30 ש"ח במקום מהרו להזמין כרטיסים - מספר המקומות מוגבל
ראשון

סיורי ערב למשפחות

חמישי 16:30

סיור סליחות בעקבות נשים בירושלים

מסע מרתק דרך נשות מופת
שלישי 07:30

סיור בגליל מערבי

סיור בגליל מערבי
חמישי 16:30

מטיילים לזכרם

משואה לתקומה
שני 6:45

טיול "הצנחנים בוכים" עם משה חרמץ

חמישי 11:45

טיול משואה לתקומה עם משה חרמץ

שני 6:45

טיול עם התנ"ך ביד בשפלת יהודה עם אפרת נתן

שני 6:45

טיול בעקבות לוחמי המוסד הראשונים עם אבי משה סגל

שני 6:45

טיול הפנתיאון הלאומי עם אביבית ברוקשטיין

ראשון 07:30

סיור בעקבות ישובים וסיפורי מורשת בגליל

סיור בעקבות ישובים וסיפורי מורשת בגליל
רביעי 11:00

ניווט סלולרי חדש וחוויתי בזכרון יעקב

למידה, גיבוש וחוויה כיפית לכל המשפחה
שישי 9:00

סיור ליקוט ביער עופר

מרכז סיור ולימוד בשבילנו
22/05/2017 שני 6:45

יגאל אלון - טיול

מדריכה: אביבית ברוקטשיין אזור: גליל תחתון
שני 20:30

שירת הנשמה – מופע מוסיקלי

שני 19:30

חידון התנ"ך היישובי

הזמנה לחידון התנ"ך היישובי
שני 20:30

לא בשמים היא – האם האמונה למבינים בלבד?

שני 20:30

בין ארץ לשמים

מופע מיוחד בסימן יובל לשחרור ירושלים
שני 20:30

בין ארץ לשמים מופע מיוחד בסימן יובל לשחרור ירושלים

שני 20:30

בין חוזה לברית מיהו יהודי?

לרגל חודש הספר הרצאה עם הסופר עם יעקב אסטרייכר
שני 20:30

בין חוזה לברית - מיהו יהודי ?

ראשון

סיורי ערב למשפחות

שני 20:30

רוגע פנימי לב נקי נפש שמחה

תרפיה לנפש עם גיא מינץ
שני 20:30

רוגע פנימי + לב נקי = נפש שמחה

רביעי 20:00

אם כולם היו כמוך

מפגש מעורר השראה עם קובי אריאלי
שני 20:30

הקונסול האמריקאי לענייני ביאת המשיח

רביעי 20:00

מפגש אישי עם נועה ירון - דיין

שירה גאולה מול הר סיני
שני 20:30

צפונות הכתב העברי

חווית פענוח כתבי יד וחתימות לקהל
חמישי 19:30

ט"ו באב – חגיגת מוסיקה יהודית במדרחוב זכרון יעקב

חגיגת מוסיקה יהודית במדרחוב ב15.8.19
26/10/2017 חמישי 20:00

אתי אנקרי חוגגת שבת עולמית

הפרשת חלה מסוג אחר *הפעילות מיועדת לנשים בלבד
06/11/2017 20:30

מדוע יש ניסיונות בחיים ?– כיצד הניסיונות מעצימים את איכות החיים.

עם אהרון לוי מרצה בכיר בפני קהלים בארץ ובעולם
שני 19:30

כל העולם במה קלאסי ומודרני

מופע "כל העולם במה" 28.5 19:30 קלאסי מודרני מתקיים היכל תרבות מוזה חוף הכרמל
רביעי 20:30

אירועי ערב יום הזכרון לשואה והגבורה

אירועי ערב יום הזכרון לשואה והגבורה
ראשון 20:30

תוכנית אירועי קיץ תרבות יהודית זכרון יעקב

תוכנית אירועי קיץ תרבות יהודית זכרון יעקב
שני 20:00

פורום נשים מזמין את הקהל הרחב גברים ונשים כאחד למופע מרגש ומלא הומור

דמיינו ארבע נשים. מוסיקאיות. זמרות. חברות.
חמישי 20:30

מארינה מקסימיליאן Piano Mode

מארינה מקסימיליאן "Piano Mode" מופע סולו חדש
חמישי 18:300

קיץ עולמי 2018

אירועים לכל המשפחה: מקטן ועד גדול
חמישי

ט"ו באב – חגיגת מוסיקה יהודית במדרחוב

23/10/2017 שני 20:30

סדנת יין באגדה במקורות התנ"ך

בהנחיית שרגא גבהרד יינן מומחה בעל יקב בוטיק
02/11/2017

תרבות יהודית - תוכנית החורף לשנת תשע"ח 2017-2018

תוכנית החורף לשנת תשע"ח 2017-2018
07/03/2018 רביעי 17:30

התשמע קולי לגילאי 8 עד 12

אנה ילדה חירשת, למדה כל ימיה במוסדות מיוחדים ובכיתות מיוחדות לחירשים.
שני 20:30

ערב שכולו פיוטים וניגונים

שני 20:30

להתעורר למעגל סגור –לישון כדי להאמין

עם אפרים אפשטיין
שלישי 20:00

מסה הקטנה

ערב לציון יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות
חמישי 20:30

שתלתם ניגונים

חבורת הזמר קולות זמארין
שני 20:30

כח הסקרנות שורש הטוב או שורש הרע

שני דרכים להתמודדות מול ניסיון
שני 18:00

ערב האזרח הותיק וטקס יקיר זכרון

מופע אינטימי, דני רובס והגיטרה
שני 18:30

הקוסם תומר דודאי

מופע לכל המשפחה
שלישי 18:15

ג'יני הקוסם

אמן קסמים מקצועי בעל יכולות בלתי רגילות
רביעי 18:25

קליוסטרו הקוסם

מופע קסמים וקריאת מחשבות
רביעי 17:30

מיצג מולטימדיה ציור בחול

מיצג מולטימדיה ציור בחול
רביעי 18:00

מיצג מולטימדיה ציור בחול בשעה 18:00

מיצג מולטימדיה ציור בחול
שלישי 17:00

באולינג בחושך

סדנאת ספורט: באולינג בחושך במיוחד לחנוכה
שלישי 17:30

באולינג בחושך בשעה 17:30

סדנאת ספורט: באולינג בחושך במיוחד לחנוכה
שלישי 17:00

אקרובאלנס

סדנאת ספורט: אקרובאלנס
שלישי 17:30

סדנאת אקרובאלאנס בשעה 17:30

סדנאת ספורט: אקרובאלנס
רביעי 17:00

סדנאת ספורט ג'אלגינג מואר

סדנאת ספורט ג'אלגינג מואר
רביעי 17:30

סדנאת ספורט ג'אלגינג מואר

סדנאת ספורט ג'אלגינג מואר
שני 20:30

הרצאה מרתקת שלווה ואושר בעולם של דאגות ופחדים

עם דודי ברוורמן מרצה בכיר ומטפל זוגי
שני 20:30

ערב מספר סיפורים משלי רבי נחמן מברסלב

ערב מספר סיפורים עם שמואל שטרן
17:00

אירועי לילות קיץ בצפון הנגב

מרתון גרוב ישראלי לתוך הלילה
חמישי 17:30

סיור סליחות המסורתי יוצא לדרך

רביעי

אמיר דדון במופע אקוסטי אינטימי

אמיר דדון במופע אקוסטי אינטימי
חמישי 19:30

לשמוע אל הרינה ואל התפילה

פיוטי סליחות לנשים ונערות
רביעי

הקרנת ענק של חצי גמר מונדיאל

הקרנת ענק של חצי גמר מונדיאל
חמישי 17:00

דין מירשניקוב

כוכב השמינייה, תאג"ד וכפולה
שני 20:00

סדנת בישול וארוחת ערב

סדנת בישול וארוחת ערב הכניסה חופשית
ראשון 21:00

לילה לבן

מתקני ענק, אוכל חופשי, מתחמי זולה ועוד..
ראשון 21:00

מסיבת אמצע הקיץ ל י-יב בפאב ההוביט

מסיבת אמצע הקיץ ל י'-יב' בפאב ההוביט
שני 20:30

מופע של אמיר הורוביץ

כוכב הצחוקיה מופע סטנדאפ וביטבוקס
ראשון 17:00

הקרנה+ פופקורן חופשי של גמר המונדיאל

הקרנה + פופקורן חופשי הכניסה חופשית!
רביעי

באולינג לנוער הדתי

באולינג לנוער הדתי
שני 20:30

אור וחושך חומר ורוח

שני 20:30

סדר ט"ו בשבט הסודות הבריאותיים

עם הנטורופתית שרה בר אשר
שני 20:30

סדנת תקשורת אינטרקטיבית

פתרונות מעשיים ורוחניים לבעיות בינאישיות
שלישי 17:30

לציונה יש כנף אחת

מתאים לגילאים 4-7
חמישי 19:45

ערב מעגל מתופפות

המאחד נשים מזרמים שונים בחברה הישראלית
חמישי 20:30

תזמורת האנדלוסית "אנדלוסאלם"

מופע פיוטים מיוחד
שני 20:30

מופע שירה לכבוד ראש חודש שבט

משירי ארץ ישראל ומהמקורות
חמישי 19:30

סופשירה פסטיבל השמחה היהודית

תזמורת הכלייזמר הישראלית מארחת את יורם טהרלב
ראשון 09:30

כנס שימור שנתי במוזיאון העלייה הראשונה

כנס שימור שנתי במוזיאון העלייה הראשונה
שני 20:30

הקשר בין חורבן לבחירה

לקראת עשרה בטבת
יום ראשון 8:30

מחול לוהט

סדנאות מחול עכשווי
ראשון 7:30

סיור בעקבות ישובים וסיפורי מורשת בגליל

טייל בין נופי הגליל הפורחים
שני 20:30

המתנה של מתניה העוצמה שבנתינה

סיפור על נתינה ללא גבולות
ראשון 17:00

שבוע הספורט תחרות שחמט

שני 20:30

תוכנית אירועי הקיץ החדשה של תרבות יהודית זכרון יעקב

תוכנית אירועי קיץ חדשה של תרבות יהודית זכרון יעקב מפתיעה ומרעננת הרצאות מופעים ועוד....
שני 20:30

אלוקים מחפש שותף

תפקיד האדם בעולם
חמישי

לכו אתם המופע המשותף של ג'קי לוי ואריאל הורוביץ

שני 20:30

סוד השמחה

אז מי אמר שלא כל יום פורים?!
שלישי 20:00

אני בת אל

שלישי 20:00

חלקת עצי הגופר

נישול מייסדי קיבוץ "נווה דגן"
שלישי 20:00

חלקת עצי הגופר מחזה מאת צביקה יצחקי

נישול מייסדי קיבוץ "נווה דגן"
שני 20:30

קוד ההצלחה

כיצד נתגבר על קשיים ואתגרים בדרך להעצמה אישית
שני 20:30

שכל השכונה תשמע

תקשורת זוגית אפקטיבית ומקרבת
שני 20:30

האנטומיה של הנפש עם ד"ר אברהם לוי

שורשן הרוחני של המחלות וההשפעות הרוחניות
חמישי 11:30

תערוכה מסע השנה היהודי

אומנות ואמונה יהודית בתי אמנים פתוחים
חמישי 20:00

תלמה ברונשטיין בתערוכה מסע השנה היהודי

אומנות ואמונה יהודית בתי אמנים פתוחים
שני 20:30

כי הם חיינו כל שיר והסיפור שלו

עם הפיזמונאית חמוטל בן זאב
שלישי 20:00

חלקת עצי הגופר

מחזה מאת צביקה יצחקי
שני 17:00

שבוע הספורט טניס שולחן

17:00

שבוע הספורט כושר משפחתי

חמישי 20:30

ערב הוקרה מיוחד למשרתי ומשרתות מילואים

ברכות וסטנד-אפ דודו ארז
שלישי 19:30

לקראתך חוגגת את יום האחדות 2019

יום האחדות
שני 20:30

המשמעות הרוחנית של מלחמות ישראל

המשמעות הרוחנית של מלחמות ישראל
שני 20:30

סוד האותיות על פי הקבלה

שני 20:30

סודות הדינמיקה בין אישית הדרך לדו שיח חיובי

שני 19:30

חידון התנ"ך היישובי

15/11/2017

אינדינוער חוזר בפעם השלישית

07/11/2017 שלישי 20:00

ערות נשים מדברות מיניות

19/05/2017 שישי 11:00

מופע התזמורת הייצוגית זכרון יעקב בגני רמת הנדיב

מופע חגיגי של התזמורת הייצוגית זכרון יעקב בגני רמת הנדיב ניצוח: שירי כהנא הנחיה : מיכל ורדי הפקה : חפציבה זר אביב
שני 20:30

לא בשמים היא – האם האמונה למבינים בלבד?

שני 20:30

בין חוזה לברית - מיהו יהודי ?

שני 20:30

הקונסול האמריקאי לענייני ביאת המשיח

סיפורו המופלא של ורדר קרסון
שני 20:30

הקונסול האמריקאי לענייני ביאת המשיח

שני 20:30

צפונות הכתב העברי

חווית פענוח כתבי יד וחתימות לקהל
07/03/2018 רביעי 17:30

התשמע קולי לגילאי 8 עד 12

אנה ילדה חירשת, למדה כל ימיה במוסדות מיוחדים ובכיתות מיוחדות לחירשים.
שני 20:30

אחר היאוש באה ההצלחה

הרצאה מרתקת עם דר' אייל אונגר בעל תואר דוקטורט בפסיכולוגיה
א-ד 9:00-14:00

קורס קיץ באמנויות הבימה לכיתות ה-ו

קורס קיץ באמנויות הבימה לכיתות ה-ו

החלה ההרשמה לצהרונים תשע"ט

שני 20:30

תוכנית אירועי הקיץ החדשה של תרבות יהודית זכרון יעקב

תוכנית אירועי קיץ חדשה של תרבות יהודית זכרון יעקב מפתיעה ומרעננת הרצאות מופעים ועוד....
שני 20:30

המשמעות הרוחנית של מלחמות ישראל

המשמעות הרוחנית של מלחמות ישראל
שלישי 19:30

שבוע הספורט - הרצאה - איך לצאת מהלחץ?

שני 20:30

סודות הדינמיקה בין אישית הדרך לדו שיח חיובי

שני 20:30

סוד האותיות על פי הקבלה

31/10/2017 שני 20:30

תוכנית אירועים קיץ

28/06/2017

הכנה לבר מצווה

28/06/2017

חופשת קיץ עם ערך מוסף במחירים מיוחדים חברי תרבות יהודית

28/06/2017

קש"ת פרוייקט הקיץ החדש לילדים של תרבות יהודית

רביעי 08:30

קורס קיץ במחול - אומניות הבמה

שני 8:00

מערכת קייטנת מדענים ויזמים 2019

מערכת קייטנת מדענים ויזמים 2019
יום ראשון 08:00

קייטנת מדע בביה"ס חורש

נותרו מספר מקומות בודדים יש לפנות למזכירות
ראשון 08:00

קייטנת מדע בביה"ס החיטה

נותרו מספר מקומות בודדים יש לפנות למזכירות
ראשון

קיץ 2019

תוכנית קיץ 2019

אירועי הקיץ של תרבות יהודית זכרון יעקב

חמישי 8:00

מנהרת הזמן קייטנות קיץ 2019

מנהרת הזמן קייטנות קיץ 2019
שני 08:00

קייטנת הקיץ מדענים ויזמים 2019

קייטנת הקיץ מדענים ויזמים
שני 8:00

קייטנת קיץ אומנות המחול ואומנות פלסטית 2019

נותרו מספר מקומות בודדים יש לפנות למזכירות
ראשון 07:30

מערכת לקייטנת מחול ואמנות פלסטית 2019

מערכת לקייטנת מחול ואמנות פלסטית