חמישי 20:30

דברים שאני יודעת

דרמה משפחתית נוגעת ללב
מוצאי שבת 21:00

דברים שאני יודעת מוצאי שבת

דרמה משפחתית נוגעת ללב
מוצ"ש 20:30

סבוטאז מוצאי שבת

דרמה קומית מרגשת, מצחיקה עד דמעות
חמישי 20:30

סבוטאז

דרמה קומית מרגשת, מצחיקה עד דמעות
מוצאי שבת 20:30

משפחה חמה מוצאי שבת

קומדיה של ענת גוב
שלישי 17:30

נשיקה בכיס

שלישי 20:30

שלומי שבן

המופע מתקיים במסגרת בימות פיס
רביעי 20:00

להאיר את יוסי

13 שנים אחרי מותו חוזר אלינו יוסי בנאי להדרן אחרו
שלישי 20:30

"איך לבנות חיים"

מוקדש לספרו של הדר גולדין הי"ד
ראשון 20:00

בארוק אוונגרד

רביעיית כרמל מעבר לקשת בהנחיית ד"ר יואל גרינברג
ראשון 20:00

צלילים נוסטלגיים

רביעיית כרמל מעבר לקשת
ראשון 20:00

בנעליו של שוברט

רביעיית כרמל מעבר לקשת בהנחיית ד"ר יואל גרינברג
מוצ"ש 20:30

זרים מושלמים מוצאי שבת

חמישי 20:30

זרים מושלמים

מוצ"ש 20:30

השיבה מוצאי שבת

בהשראת סיפורה של ניצולת כת
חמישי 20:30

השיבה

בהשראת סיפורה של ניצולת כת
מוצ"ש 21:00

של מי החיים האלה מוצאי שבת

דרמה קומית מאת: בריאן קלארק
חמישי 20:30

של מי החיים האלה

דרמה קומית מאת: בריאן קלארק
מוצ"ש 20:30

שישה עשר מיתרים וגוף אחד נפגשים

רננה רז ורביעיית טוסקניני
שלישי 17:30

בוא אלי פרפר נחמד

גיליאים 4 - 7
שלישי 17:30

אם פתאום אפגוש אריה

גילאים 4 -7
רביעי 17:30

הלב תיאטרון המדיטק

מוצ"ש 20:30

חיכיון

מוצ"ש 20:30

חיתוך דיבור

פיצוח הקוד של שפות הגוף
מוצ"ש 20:00

הבדלה מוזיקאלית בזכרון יעקב

מלווה מלכה קהילתי בליווי זמיר וכיבוד קל
שלישי 20:00

אנדרגראונד בלט

הקרנה ומפגש עם הבמאית לינה צ'פלין
מוצ"ש 20:30

החיים עפים

שני 20:30

מתוק מדב"ש להקת הכלייזמרים של זכרון יעקב

להקת הכלייזמרים של זכרון יעקב
רביעי 20:00

סינמה דוקו: להאיר את יוסי

הקרנת סרטם החדש והמדובר
חמישי 20:30

סודות מדינה: הקרנת טרום בכורה

מבוסס על סיפורה האמיתי ועוצר הנשימה של קתרין גון
שלישי 20:30

ערב זמר עברי

קולות זמארין מארחים את אורי בנאי ואת האירוסים
חמישי 21:00

צבי יחזקאלי - המזרח התיכון שמתחת לרדאר

הרצאה: כל מה שמתחת לרדאר התקשורתי בארץ ובמזרח התיכון
שני 20:30

הסרט האחרון של דונקל

הקרנת סרט ומפגש עם היוצרת טלי אוחיון
חמישי 20:00

סופשירה - פסטיבל השמחה היהודית

ישי לפידות זוכה פרס אקו"ם במופע מלא עם שישה נגנים
ראשון 20:00

מגלים עולמות חדשים

רביעיית כרמל מעבר לקשת בהנחיית ד"ר יואל גרינברג
רביעי 20:00

אולסי

הקרנת הסרט הדוקומנטרי ושיחה עם אולסי פרי
מוצ"ש

הזהו אדם

מבוסס על ספרו הידוע של פרימו לוי
מוצ"ש 20:30

ולבי כמעט עמד מלכת

הצגת יחיד/ארי טפרברג
ה - מוצש 20:30

פסטיבל הקולנוע הצרפתי

יום חמישי 19/3 עד מוצאי שבת 21/3
שלישי 17:30

שבת בבוקר

הצגה לילדים עם שירי יוני רכטר
חמישי 20:00

בתוך העיניים שלכם

הקרנת סרט דוקומנטרי ומפגש עם היוצר
שני 17:30

פרח לב הזהב

הצגה לילדים של ירון סנצ'ו גושן
חמישי 20:30

ברזיל אהובתי

סרט ישראלי בטרום-בכורה סרטו של חורחה גורביץ' שחקנים: אסף גולדשטיין, רום ברנע, הדס קלדרון
חמישי 20:30

מאמי

סרטה החדש של קרן ידעיה מבוסס על אופרת הרוק "מאמי" מאת הלל מיטלפונקט זוכה שני פרסי אופיר בהשתתפות: דודו טסה, נטע אלקיים, ריקי גל, יובל בנאי, ערן צור
חמישי 17:30

Ponyo - סרט לכל המשפחה

אגדה קסומה של המאסטרו היפני היאו מייזאקי
ראשון 18:00

סיור חנוכיות בעקבות החברה החרדית בחיפה

סיור מרתק ברחוב החרדי בשכונת הדר וברמת ויז'ניץ
רביעי

אספנות, מורשת וישראלינה בגליל המערבי

חווית הקיבוץ בכפר מסריק
רביעי

סיור בעין חרוד: משכן לאמנות ובית שטורמן

בהדרכת אביטל אפרת
רביעי

אור יהודה

סיור בוקר ספרותי באור יהודה - בעקבות ספרים על יהדות עיראק בהדרכת גילה טל
רביעי

פינות לא מוכרות במוזיאון ישראל

ביקור יוצא דופן במוזיאון ישראל
רביעי

סיור בתל אביב יפו ארכיטקטורה וגרפיטי בראיה עירונית

שפה ומבנים בשנות ה 30 והקשר ההיסטורי
רביעי

תערוכות מתחלפות

בהדרכת מירי קרימילובסקי
רביעי 07:30

דרום אדום

שוקדה בארי והסביבה
רביעי

מקורות הירקון שפך הירקון מגדל צדק, ותחנת הכח

בהדרכת חזי שושי
שני 06:45

סובב כנרת בדגש נוצרי

סיור זה יעסוק בתקופת חייו של ישו באיזור הכנרת
רביעי 07:30

מושבה גרמנית, הכרות עם הבתים והאנשים הראשוניםעד 1939

בהדרכת אודי ווליכמן
שני

העמק הוא חלום - על תעופה עברית

מסע אל חלוצי התעופה העברית
ראשון-שני

טיול לאיזור מצפה רמון - מכתש רמון

ראשון 7:00 - 19:00

שביל ישראל: נופי החולה

שני 20:30

למה זה קורה לנו?

המיומנות בחיים להתמודד עם אתגרים ציפי
שני 20:30

המיומנות בחיים להתמודד עם אתגרים ציפיות ואכזבות ולצאת מחוזקים

שני 20:30

רב הנסתר על הגלוי

חמישים גוונים של שחור ולבן, חרדים בחברה הישראלית.
שני 20:30

רב הנסתר על הגלוי חמישים גוונים של שחור ולבן

חרדים בחברה הישראלית
שלישי

תפילות יום כיפור לכל תושבי זכרון יעקב

בראש השנה יכתבון וביום צום כיפור יחתמון
מוצ"ש 21:00

הושיעה את עמך

תיקון ליל הושענא רבה
שלישי 20:30

"איך לבנות חיים"

מוקדש לספרו של הדר גולדין הי"ד
שני 20:30

כח הצמיחה באדם – כיצד להתגבר על קשיים ומשברים בחיים

חמישי 19:30

יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות

ציון יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות
מוצ"ש 20:00

הבדלה מוזיקאלית בזכרון יעקב

מלווה מלכה קהילתי בליווי זמיר וכיבוד קל
שני 20:30

מילה בונה מילה הורסת – על כוחן המופלא של המילים

עם ברוך שלג מרצה בתחומי החשיבה היהודית
שלישי 20:30

שיח על שלום

שני 20:30

החיים מספרים ערב של סיפורים מהחיים

עם המספר והיוצר משה יעקב בן ארויה
שלישי 10:00

חג החנוכה חוגגים עם כל השכנים

מיועד לוועדי בית בבניינים משותפים ולוועדי שכונות תושבי זכרון יעקב בלבד
חמישי 20:00

ישי לפידות פסטיבל השמחה היהודית

פסטיבל השמחה היהודית
שני 20:30

אפשר להתפוצץ – הכעס, סיבותיו, נזקיו וכיצד ניתן להתגבר עליו?

עם נחמן גרוסמן
שני 20:30

לעצום עיניים – כיצד ניתן להתבונן מחדש על אתגרי החיים

עם אפרים אפשטיין
שלישי 20:30

חבורת הזמר קולות זמארין

מארחים את אורי בנאי, ואת חבורת האירוסים
שני 20:30

על החלומות

מפגש דיאלוגי ממסכת ברכות וספר היצירה עד פסיכולגיית החלום בשיטות יונג ופרויד
שני 20:30

תוכנית אירועי חורף תש"פ - 2020

הרצאות, מופעים ועוד!
שני 20:30

תהפוכות החיים

סיפורו האישי של יונתן גל-עד קצין מודיעין
שני 20:30

לציון יום ההוקרה לפצועי צה"ל

תהפוכות החיים – סיפורו האישי של יונתן גל-עד קצין מודיעין, שירד לסקוטלנד וגילה את זהותו
שני 20:30

החיים היפים עם מאור כהן

מעט מהאור דוחה הרבה מן החושך
שני 20:30

המסע חזרה הביתה

סיפורה של גיורת
שני 20:30

המסע חזרה הביתה – סיפורה של גיורת

מסיפורם של בני האנוסים בספרד דרך הודו והעליה לישראל עם חנה איל
שני 20:30

היהודי האחרון באינדונזיה ועוד סיפורים מפתיעים של יהדות בקצה העולם

עם אליעזר אייזיקוביץ
שני 20:30

הסרט האחרון של דונקל

הקרנת סרט ומפגש עם היוצרת טלי אוחיון
חמישי 20:00

סופשירה - פסטיבל השמחה היהודית

ישי לפידות זוכה פרס אקו"ם במופע מלא עם שישה נגנים
שני 20:30

תן כבוד לעצמך ולזולתך - בין כבוד עצמי לגאווה

עם דוד ברוורמן
שני 20:30

השבת במאה ה- 21 - האם השבת יומם של הדתיים או יום סוציאלי ?

שני 20:30

שמחה ובריאות במשנת הרמב"ם

עם ד"ר רות לוי
חמישי

יענקל'ה - פסטיבל קהילתי בזכרון יעקב

פסטיבל קהילתי בזכרון יעקב
שני 20:30

סוד הגניום היהודי

מדוע דווקא היהודים תופסים מקום ראשון בין המדענים המובילים בעולם
שני 20:30

מתוקים מהחיים - נקמתו המתוקה של המן

הרצאה מתוקה על ממתיקים שהתחפשו לבריאים עם שרה בר אשר
שלישי 17:30

שבת בבוקר

הצגה לילדים עם שירי יוני רכטר
שני 20:30

גורל ומשל – מהו מזל? כיצד הוא פועל? האם ניתן לשנותו?

עם אהרון הכהן
שני 18:30

בלוניזם

מופע להטוטנות ואמנות בלונים לכל המשפחה
חמישי 20:30

שירה בציבור עם מושיק בן צבי

שירה בציבור עם מושיק בן צבי
19:00

מיתרי דוד

חגיגה צבעונית של מוזיקה שורשית
חמישי 18:30

הפנינג בשמורה

ג'אגלינג, יצירה ועוד...
רביעי 20:00

גאווה וזכויות אדם בזכרון יעקב

אירוע לכבוד חודש הגאווה
ראשון 8:30

אומנויות הבמה עונה שישית

אומניות הבמה עונה שישית 23-27/8
ראשון 10:00

קורס קיץ מחול

קורס קיץ מחול 23-27/08
חמישי 18:00

פעילויות ספורט קיץ 2.7-31.8

פעילויות לקהל הרחב הכניסה חופשית
שני 20:30

המיומנות בחיים להתמודד עם אתגרים ציפיות ואכזבות ולצאת מחוזקים

שני 20:30

רב הנסתר על הגלוי חמישים גוונים של שחור ולבן

חרדים בחברה הישראלית
שני 20:30

חודש אלול התבוננות אל הנפש פנימה עם ישי וליס

שני 20:30

כח הצמיחה באדם – כיצד להתגבר על קשיים ומשברים בחיים

מוצ"ש 20:30

אלוהים והמפץ הגדול

הרצאתו של דני מט
שני 20:30

מילה בונה מילה הורסת – על כוחן המופלא של המילים

עם ברוך שלג מרצה בתחומי החשיבה היהודית
שני 20:30

המשמעות היוצרת של המילה עם ברוך שלג

על כוחן המופלא של המילים
שלישי 20:30

שיח על שלום

שני 20:30

אפשר להתפוצץ שליטה בכעסים גן עדן עלי אדמות

הכעס, סיבותיו, נזקיו וכיצד ניתן להתגבר עליו?
שני 20:30

אפשר להתפוצץ – הכעס, סיבותיו, נזקיו וכיצד ניתן להתגבר עליו?

עם נחמן גרוסמן
רביעי 20:00

על התכנות רעיון שתי המדינות ורעיונות לפתרון בעזה

הרצאה של אלוף אבי מזרחי
רביעי 20:00

פרופ' אהרן בן זאב האם האהבה במיטבה כאשר היא טרייה

על האפשרות לשמר אהבה לזמן ארוך
רביעי 20:30

המסע לצפות את העתיד ד"ר קירה רדינסקי

על בינה מלאכותית, חיזוי העתיד, היי טק ועוד
שני 20:30

לעצום עיניים – כיצד ניתן להתבונן מחדש על אתגרי החיים

עם אפרים אפשטיין
יוצאי שבת 20:30

החיים עפים

שני 20:30

על החלומות

מפגש דיאלוגי ממסכת ברכות וספר היצירה עד פסיכולגיית החלום בשיטות יונג ופרויד
שני 20:30

תוכנית אירועי חורף תש"פ - 2020

הרצאות, מופעים ועוד!
חמישי 20:30

לוסי אהריש לא מתנצלת

הצטרפו למסע מלא קונפליקטים ומעורר השראה
חמישי 21:00

צבי יחזקאלי - המזרח התיכון שמתחת לרדאר

משנה ומחדש לנו מסלול מחדש על המזרח התיכון
שלישי 20:00

סדרת הרצאות: צבי יחזקאלי, לוסי אהריש, איתי אנגל

שני 20:30

לציון יום ההוקרה לפצועי צה"ל

תהפוכות החיים – סיפורו האישי של יונתן גל-עד קצין מודיעין, שירד לסקוטלנד וגילה את זהותו
שני 19:30

מפגש עם הסופרת הילה ארוון

מפגש עם הסופרת הילה ארוון
שני 20:30

החיים היפים עם מאור כהן

מעט מהאור דוחה הרבה מן החושך
שני 20:30

המסע חזרה הביתה – סיפורה של גיורת

מסיפורם של בני האנוסים בספרד דרך הודו והעליה לישראל עם חנה איל
רביעי 20:00

מושיק לרנר חינוך ידידותי פשוט ונכון

הרצאה במסגרת סדרת "יש נביא בערב"
רביעי 20:00

כשבודהה הגיע לאוקספורד

טיפולים פסיכולוגים מודרניים לא מה שחשבתם
שני 20:30

היהודי האחרון באינדונזיה ועוד סיפורים מפתיעים של יהדות בקצה העולם

עם אליעזר אייזיקוביץ
שני 20:30

גם מסע בן אלף מילים מתחיל בצעד אחד קטן

טיפוס בסולם הרוחניות
ראשון 20:30

שמחת חיים והתמודדות עם כעסים

הרצאה לקהילת דוברי הצרפתית
שני

תן כבוד לעצמך ולזולתך - בין כבוד עצמי לגאווה

עם דוד ברוורמן
שני 20:30

תן כבוד לעצמך ולזולתך - בין כבוד עצמי לגאווה

עם דוד ברוורמן
חמישי 20:30

הרצאה לקהילה הצרפתית

הרצאה לקהילה הצרפתית
שני 20:30

השבת במאה ה- 21 עם יוסי רובין

האם השבת יומם של הדתיים או יום סוציאלי?
שני 20:30

השבת במאה ה- 21 - האם השבת יומם של הדתיים או יום סוציאלי ?

שני 20:30

שמחה ובריאות במשנת הרמב"ם

עם ד"ר רות לוי
שני 20:30

שמחה ובריאות במשנת הרמב"ם

עם ד"ר רות לוי
שני 20:30

סוד הגניום היהודי

מפי ישי וליס
שני 20:30

סוד הגניום היהודי

מדוע דווקא היהודים תופסים מקום ראשון בין המדענים המובילים בעולם
שני 20:30

נקמתו המתוקה של המן

הרצאה מתוקה על ממתיקים שהתחפשו לבריאים.
שני 20:30

מתוקים מהחיים - נקמתו המתוקה של המן

הרצאה מתוקה על ממתיקים שהתחפשו לבריאים עם שרה בר אשר
שני 20:30

גורל ומשל – מהו מזל? כיצד הוא פועל? האם ניתן לשנותו?

עם אהרון הכהן
ראשון 8:30

אומנויות הבמה עונה שישית

אומניות הבמה עונה שישית 23-27/8
רביעי 20:30

איתי אנגל

מה באמת מתרחש במלחמה הקטלנית בכדוה"א?
ראשון 10:00

קורס קיץ מחול

קורס קיץ מחול 23-27/08
שני 20:30

הקול זה הכל

העולם נברא בקול כך אנו בוראים את עולמנו עם דליה טל
שני 20:30

לאהוב בשביל לאהוב עם אהרון לוי

על מקומה ותפקידה של האהבה בחיינו
חמישי 8:00

הרשמה לקייטנות המדע

ראשון 7:30

קייטנת מחול ואומנות פלסטית

הקייטנה משלב מחול עם מגוון של אומנויות
רביעי 13:00

קייטנת החופש הגדול בגני הילדים פעילות צהרים

בהתאם לדרישות הקול הקורא של משרד החינוך

קורס מחול

לכל הפרטים של הקייטנות